Z angielskim za pan brat !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Małgorzata Miłoch   
Piątek, 27 Marzec 2009 14:02

Dzień 13 marca ( piątek ) nie okazał się pechowym dniem dla naszego Zespołu. Właśnie w tym dniu  nasi reprezentanci  odnieśli sukcesy w  rejonowych imprezach związanych z językiem angielskim .

Więcej…
 
Rejonowy Turniej Szachowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Małgorzata Miłoch   
Piątek, 27 Marzec 2009 13:28

W dniach 17-18 marca odbył  się Rejonowy Turniej Szachowy zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych.  Brali  w nim udział uczniowie szkół podstawowych  oraz gimnazjalnych z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców.  

Więcej…
 
Szkolny Konkurs Czytelniczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Małgorzata Miłoch   
Piątek, 27 Marzec 2009 13:08

W dniu 12 marca br. o godzinie 10.45 w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy „Znam lektury”, którego celem była aktywizacja czytelnicza dzieci, rozwijanie wyobraźni, wyzwolenie inicjatyw czytelniczych oraz zainteresowanie książką i jej budową.

Więcej…
 
X Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Małgorzata Miłoch   
Piątek, 27 Marzec 2009 13:06

To już po raz dziesiąty trzecioklasiści ze szkół podstawowych gminy Siewierz stanęli w szranki by zdobyć tytuł Mistrza Ortografii. Konkurs ortograficzny cyklicznie przygotowywany jest przez nauczycielki nauczania zintegrowanego: Ilonę Ludwik, Annę Pastwę i Beatę Sarnecką.

Więcej…
 
Festiwal Nauki PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Małgorzata Miłoch   
Piątek, 27 Marzec 2009 12:48
 

 

W dniu 25 lutego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Siewierzu odbył się Festiwal Nauki w czasie którego przeprowadzony został konkurs „Projekt naukowy”. Do rywalizacji stawiło się dziewięć dwuosobowych drużyn, które samodzielnie skonstruowały przyrząd fizyczny bądź przeprowadziły doświadczenie chemiczne. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny:

Więcej…
 
Koncert Charytatywny PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Robert Machura   
Środa, 18 Luty 2009 14:18

IV Koncert Charytatywny na rzecz byłych i obecnych niepełnosprawnych naszych uczniów „Szukaj w życiu dobrych serc i pięknych dusz.”

 

Z „ Pamiętnika terapeuty”: ”… Urodziłaś się w marcu 1991r. , ja też urodziłam się w marcu 1952r., tak długo musiałam czekać , żeby Cię poznać , spotkać się z Tobą. Już w październiku o Tobie słyszałam, wiedziałam , że będę z Tobą pracować. Od razu czułam, że staniesz się ważna w moim życiu . Jechałam na pierwsze spotkanie trochę przestraszona, trochę ciekawa. Czy polubimy się ? I tak strasznie się cieszę ,że przywitałaś mnie uśmiechem, radością w oczach . Dajesz mi na powitanie rękę , ściskasz mocno mój palec, chcesz spróbować jak smakuje…”

Więcej…
 
KONCERT WALENTYNKOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Robert Machura   
Czwartek, 29 Styczeń 2009 08:14
 
FERIE 2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Robert Machura   
Piątek, 23 Styczeń 2009 11:36

FERIE 2009

W ZEPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM Z ŻELISŁAWICACH

 

Zajęcia będą odbywać się od godziny 8:00 do 12:00

Więcej…
 
III Dekanalny Festiwal Pieśni Religijnej- Żelisławice 2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Machura, M. Ziaja, B. Sarnecka   
Piątek, 23 Styczeń 2009 11:27
Już po raz trzeci zorganizowaliśmy Dekanalny Festiwal Pieśni Religijnej dla szkół z dekanatu siewierskiego. Tym razem pod hasłem „ Kolędy i pastorałki”
Śpiew kolęd jest mocno wpisany w tradycję świętowania Bożego Narodzenia w Polsce, toteż do konkursu zgłosili się reprezentanci wielu szkół:

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Przedszkole   
Piątek, 23 Styczeń 2009 10:09
Rodzice i dziadkowie są coraz bardziej świadomi roli przedszkola w procesie rozwoju społeczno – emocjonalnego i umysłowego małego dziecka.
Stąd duże zainteresowanie i chęć uczestnictwa w zajęciach i imprezach okolicznościowych.
Dzień Babci i Dziadka na stałe zagościł już w kalendarzu imprez przedszkolnych.
Więcej…
 
Jasełka PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Maryla Miłoch   
Piątek, 09 Styczeń 2009 07:07

Dnia 19 XII 2008r. jak nakazuje tradycja, przedszkolaki z Przedszkola przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żelisławicach zaprezentowały uczniom tutejszej szkoły, rodzicom oraz zaproszonym gościom inscenizację bożonarodzeniową - Jasełka.

Więcej…
 
Spektakl profilaktyczny PDF Drukuj Email
Środa, 03 Grudzień 2008 13:19


03 grudnia 2008 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelisławicach odbył się spektakl profilaktyczny pt. „Przystanek Woodstock”. Wystąpili w nim aktorzy Teatru Profilaktycznego im. Marka Kotańskiego z Krakowa.

Więcej…
 
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email
Środa, 03 Grudzień 2008 13:16

 

Dnia 3 grudnia 2008 r. odbyło się tradycyjnie już w naszej szkole pasowanie na czytelnika najmłodszych naszych kolegów i koleżanek z klasy I SP.

Więcej…
 
Lekcja teatralna PDF Drukuj Email
Wtorek, 25 Listopad 2008 13:11

Dnia 25 listopada 2008 r. uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Żelisławicach udali się na lekcję teatralną do teatru im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Więcej…
 
Andrzejki PDF Drukuj Email
Wtorek, 25 Listopad 2008 00:00

Dnia 25 listopada 2008 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelisławicach, tradycyjnie już, odbyła się impreza andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką pań: M. Ziai, A. Małeckiej, M. Szczotarskiej oraz A. Buły.

Więcej…
 
Wybory 2008 PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Robert Machura   
Niedziela, 19 Październik 2008 18:51

Podczas wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Siewierzu odbywała się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelisławicach kampania wyborcza 6 osób kandydujących do Rady. Każdy z pretendentów opracował swój program wyborczy, w którym zamieścił istotne dla uczniów naszej szkoły oraz gminy sprawy. Ze swoimi pomysłami zapoznawali społeczność szkolną w trakcie apeli szkolnych , indywidualnych sesji oraz przez wywieszenie na szkolnej gazetce ściennej .

Więcej…
 
Benefis PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Małgorzata Miłoch   
Poniedziałek, 13 Październik 2008 08:43
W godzinach popołudniowych 4 października 2008. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelisławicach odbył się benefis Wiesława Nowaka – absolwenta żelisławickiej podstawówki . Wśród zgromadzonych gości byli obecni koledzy beneficjenta ze szkoły podstawowej, siewierskiego liceum, pracownicy Firmy „Novmar”, przyjaciele z Krakowa, członkinie KGW Żelisławice i Leśniaki, członkowie chóru męskiego i orkiestry dętej, licznie zgromadzona najbliższa rodzina oraz uczniowie i nauczyciele Zespołu.
Więcej…
 
Powitanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Robert Machura   
Czwartek, 02 Październik 2008 15:53

Witamy na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję że nasza nowa odsłona będzie rzetelnym źródłem informacji o wydarzeniach jakie mają miejsce w naszej szkole.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL