Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów w roku szkolnym 2009/2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Małgorzata Miłoch   
Piątek, 27 Listopad 2009 10:23

 

 

Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów w roku szkolnym 2009/2010

 

 

L.P

NAUCZYCIEL

NAZWA ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINA

1.

Będkowska Barbara

Kółko regionalne.

środa

13.10 – 13.55

2.

Buła Aleksandra

Koło dziennikarskie.

piątek

13.10 – 13.55

3.

Czapla Lucyna

Przygotowanie do konkursu z chemii/egzamin.

piątek

15.30-16.15

4.

Gnacik Anna

Koło europejskie.

poniedziałek

12.20-13.05

5.

Gnacik Anna

Koło europejskie.

czwartek

13.10 – 13.55

6.

Gnacik Anna

Koło europejskie.

piątek

12.20-13.05

7.

Grzesiak Dorota

Zajęcia wyrównawcze kl. V.

wtorek

13.10-13.55

8.

Grzesiak Dorota

Zajęcia wyrównawcze kl. VI.

poniedziałek

12.20-13.05

9.

Grzesiak Dorota

Zajęcia wyrównawcze kl. IV.

czwartek

13.10 – 13.55

10.

Guzy Dariusz

SKS piłka siatkowa.

wtorek

14.05 – 14.50

11.

Kurzak Szewczyk Ilona

Koło matematyczne.

czwartek

13.10 – 13.55

12.

Ludwik Ilona

Zajęcia wyrównawcze.

wtorek

czwartek

11.20-12.05

12.20-13.55

13.

Ludwik Ilona

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy III.

projekt

14.

Łaszczyca Agnieszka

Kółko filmowe.

czwartek

13.10 – 14.50

15.

Machura Jolanta

Koło Biblijne.

projekt

16.

Machura Robert

Koło informatyczne .

poniedziałek

13.10 – 13.55

17.

Małecka Anna

Koło plastyczne.

projekt

18.

Mostowska Agnieszka

Koło turystyczno-regionalne.

projekt

19.

Pastwa Anna

Zajęcia wyrównawcze.

środa

piątek

11.20-12.05

10.30-11.15

20.

Pastwa Anna

Koło dla uczniów kl. II.

projekt

21.

Rucińska Elżbieta

SKS- 2godziny.

piątek

12.20-13.55

22.

Rucińska Elżbieta

Koło rekreacyjne kl. IV .

poniedziałek

12.20 – 13.05

23.

Sarnecka Beata

Gry i zabawy ogólnorozwojowe .

projekt

24.

Sarnecka Beata

Zajęcia wyrównawcze.

poniedziałek

11.20-12.05

25.

Sieradzka Agnieszka

Indywidualne zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.

poniedziałek, wtorek, środa, piątek

7.00 – 7.30

26.

Skowron Henryka

Koło fizyczne.

środa

13.10 – 13.55

27.

Skowron Henryka

Koło przyrodnicze.

wtorek

12.20 – 13.05

28.

Skowron Henryka

Zajęcia wyrównawcze z fizyki .

wtorek

13.10 – 13.55

29.

Skwara Anna

Języka niemieckiego.

poniedziałek

13.10 - 13.55

30.

Szczotarska Małgorzata

Koło Miłośników Biblioteki.

poniedziałek

12.20 – 13.05

31.

Śliwa Krystyna

Koło j. angielskiego kl. IG.

poniedziałek

7.45-8.30

32.

Śliwa Krystyna

Koło Europejskie SZKOŁA PODSTAWOWA.

środa

12.20-13.05

33.

Śliwa Krystyna

Koło Europejski GIMNAZJUM.

środa

13.10 – 13.55

34.

Śliwa Krystyna

Koło wyrównawcze.

poniedziałek

13.10 – 13.55

35.

Ziaja Małgorzata

Chór.

poniedziałek

13.10 – 13.55

LAST_UPDATED2