Andrzejki PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Aleksandra Buła   
Piątek, 11 Grudzień 2009 07:31

            26 listopada w naszej szkole odbyła się coroczna integracyjna dyskoteka andrzejkowa uczniów szkoły z Żelisławic i Gołuchowic przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką pań: M. Ziaji, A. Małeckiej, A. Sieradzkiej, M. Szczotarskiej, D. Guzego i A. Gnacik.

            W czwartek od samego rana w szkole panowała atmosfera magii i tajemniczości. Podekscytowanie i niecierpliwość uczniów nie opuszczały nawet na lekcjach. Wreszcie zadzwonił ostatni dzwonek ogłaszający koniec zajęć i uczniowie z klas I – III gimnazjum zabrali się do przygotowań, bowiem mieli za zadanie przygotować pokoje wróżb. Gdy wybiła godzina 1500 owe gabinety zapełniły się dziećmi z klas I –III, a od 1700 klas starszych oraz zaproszonymi gośćmi. Kiedy już wszyscy poznali swoją przyszłość wywróżoną między innymi z herbacianych fusów, wosku i dłoni nadszedł czas na słodki poczęstunek, którego sponsorami był ks. Marek Majchrzak – proboszcz naszej parafii oraz właściciele hurtowni „Kawon” Wiesławy i Krzysztofa Kłósek.

 W wesołych nastrojach uczestnicy imprezy udali się do sali gimnastycznej, gdzie przy popularnych kawałkach muzycznych mogli zaprezentować swe umiejętności taneczne.

 Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali wychowawcy klas wraz z samą panią dyrektor Małgorzatą Miłoch.

            Myślę, że wszyscy uczestnicy są zadowoleni i za rok ponownie wezmą udział w imprezie. Zapraszamy.

LAST_UPDATED2