Ekologiczne trofea PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Agnieszka Mostowska
Wtorek, 22 Czerwiec 2010 11:50

Czerwiec  w  bieżącym roku szkolnym był dla  Zespołu  Szkolno -Przedszkolnego w Żelisławicach szczególnie ekologiczny. Zdobyliśmy Certyfikat Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej , który obieraliśmy na Politechnice Warszawskiej. Prawie w tym samym czasie uczniowie klasy V realizujący program „Aktywni z Natury” byli uczestnikami Ogólnopolskiego Podsumowania Projektów Młodzieżowych  na Zamku Królewskim organizowanego przez  Centrum Edukacji Obywatelskiej. Bardzo podobały się przygotowane przez naszych uczniów stoiska  omawiające nasze działania. Również przedszkolacy uzyskali tytuł „Kubusiowych przyjaciół natury”. Przez cały rok szkolny wszyscy uczniowie i nauczyciele  naszego Zespołu podejmowali szereg działań ekologicznych , które dokumentowaliśmy i w formie sprawozdań przesyłaliśmy do organizatorów  projektów. Mamy jednak satysfakcję  z dobrze wykonanych prac i uzyskanych tytułów i certyfikatów.