Comenius -wizyta w Hiszpanii PDF Drukuj Email
Wpisany przez mgr Anna Skwara
Środa, 16 Listopad 2011 11:32

alt

W dniach od 17-19.10.2011r. szkolny koordynator projektu realizowanego w Gimnazjum  w Żelisławicach „Moving!!! for quality of live”        p. Anna Skwara oraz nauczyciel języka angielskiego  p. Krystyna Śliwa uczestniczyły w spotkaniu roboczym zorganizowanym w hiszpańskiej Cardonie.

Głównym celem spotkania było omówienie realizacji celów zawartych w programie, a także ustalenie dokładnych terminów wyjazdów uczniów do krajów uczestniczących w projekcie. Wszyscy szkolni koordynatorzy projektu brali udział w zajęciach uczniów gimnazjum hiszpańskiej szkoły,w zajęciach sportowych, a także we wspólnym tworzeniu „lip-dapa”, który jest jednym z zadań projektowych. Zostały przedstawione prezentacje multimedialne przygotowane przez uczniów naszego Gimnazjum na temat szkoły, a także regionu, w którym mieszkamy. Uczniów  hiszpańskiej szkoły szczególnie zaciekawiły akcje realizowane w naszej szkole, takie jak „Nocne biwakowanie”, czy „Rajdy turystyczno-rekreacyjne”. W dniach od 14-21.01.2012r. 12 uczniów z klasy III Gimnazjum będzie uczestniczyło w wyjeździe zagranicznym do Szwecji, gdzie będą zmagali się w rozgrywkach sportowych, organizowanych w ramach „Dni Sportu”.