Do serca przytul psa PDF Drukuj Email
Wtorek, 10 Grudzień 2013 13:13

W listopadzie uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelisławicach przystąpili do akcji dokarmiania podopiecznych Fundacji „Do serca przytul psa”. Po likwidacji schroniska w Myszkowie Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy bezdomnym, porzuconym i skrzywdzonym psom oraz kotom. Ponieważ nadchodzi okres szczególnie trudny dla wszystkich zwierząt, postanowiliśmy wspomóc działania fundacji w tym okresie. Podczas trwania akcji uczniowie przynosili suchą karmę, makarony, kaszę, jak również koce. Dziękujemy wszystkim, którym los skrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny i całym swoim „serduchem” są gotowi nieść pomoc. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Renaty i Leszka Będkowskich, którzy wspomogli akcję, przekazując dużą ilość karmy na rzecz potrzebujących zwierząt.

Anna Skwara