Mikołajkowe oglądanie PDF Drukuj Email
Wtorek, 10 Grudzień 2013 13:15

Jak co roku największe kina w Polsce przygotowały dla dzieci i młodzieży specjalną ofertę filmową z okazji zbliżających się mikołajek. Wśród nich na szczególną uwagę zasłużyła amerykańska produkcja pt. „Kraina lodu”. To właśnie na nią zdecydowali się wybrać uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Żelisławicach. Coroczne wyjazdy stały się już szkolną tradycją, dzięki której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje pasje filmowe oraz poznawać najciekawsze tytuły.

Dlatego 5 grudnia 2013 roku wyjechali do Kina „Helios” w Dąbrowie Górniczej, by tam pod troskliwym okiem wychowawców uczestniczyć w prawdziwej uczcie kinowej. Wybitna animacja, ciekawa fabuła, niepowtarzalne efekty specjalne 3D oraz interesująca oprawa muzyczna spowodowały, że dzień ten stał się niezapomnianym przeżyciem. Duchowe doznania zostały spotęgowane przez wrażenia smakowe w pobliskiej restauracji McDonald’s, dzięki czemu powrót do domu stał się przyjemniejszy.

Uczniowie już oczekują na kolejne premiery filmowe, mając nadzieję, że znajdą się wśród kinowej widowni.

Dorota Grzesiak