ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Czwartek, 13 Luty 2014 06:24

Święto Babci i Dziadka już od wielu lat jest wpisane w kalendarz uroczystości naszego przedszkola. W tym roku uroczystość dla seniorów odbyła się 17 stycznia.

Przedszkolaki z poszczególnych grup bardzo dobrze  przygotowały się do wizyty dziadków w przedszkolu, przygotowując prezenty oraz część artystyczną. Były wierszyki, piosenki i tańce. Mali artyści z przejęciem odgrywali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Występy przedszkolaków wywołały u babć i dziadków ogromną radość i wzruszenie, a także salwy oklasków niemal po każdym zdaniu. Po występach dzieci złożyły życzenia, wręczyły laurki i upominki babciom i dziadkom. Spotkania w każdej grupie zakończyły się  słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową. Cieszymy się, że dziadkowie tak licznie przybyli na uroczystość, a dzieci miały okazję podziękować im za ich dobroć, cierpliwość i wyrozumiałość.

Renata Hetmańczyk