BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Środa, 19 Luty 2014 07:18

Balu karnawałowego w przedszkolu, który odbył się 13 lutego wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością, planując, jak  będą wyglądały stroje oraz dzieląc się pomysłami z kolegami.

Kiedy wreszcie nadszedł upragniony dzień, dzieci przybyły w niezwykle kolorowych, pięknych i bajkowych strojach. Można było spotkać księżniczki, rycerzy, wróżki, piratów oraz innych bohaterów bajek. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Podczas zabawy odbywały się różne quizy i konkursy, w których dzieci chętnie brały udział. Najważniejsza jednak była wspólna zabawa przy muzyce, która sprawiła wszystkim wiele radości. W czasie balu pani fotograf wykonała zdjęcia prezentujące przepiękne stroje dzieciaków. Ostatnim punktem zabawy był słodki poczęstunek dla naszych milusińskich. Kiedy czas zabaw dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Justyna  Felis