Konsultacje z doradcą zawodowym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelisławicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator
Poniedziałek, 24 Luty 2014 09:19

Zapraszam wszystkich chętnych gimnazjalistów, w tym szczególnie uczniów klasy III gimnazjum  i ich rodziców/opiekunów, na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym.

Pani mgr Sylwia Górska – doradca zawodowy z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej    w Będzinie, oddział w Siewierzu, będzie do Państwa dyspozycji w dniu 25 lutego 2014r. od godz. 12.30 w pokoju pedagoga. Spotkanie z doradcą zawodowym może  ułatwić podjęcie trudnej decyzji o wyborze dalszej drogi kształcenia i stać się pomocne w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej.

Agnieszka Sieradzka – pedagog szkolny